Aperitif

O nas

Jesteśmy dla Was, chcemy żeby każdy odwiedzający Aperitif czuł się dopieszczony. Atmosfera włoskiej uliczki, brakuje tylko rozwieszonego prania pomiędzy budynkami…

Nie chcemy żebyś czuł się jak w domu, bo żeby zjeść w domu to nie trzeba z niego wychodzić. Nasz przepis na Wasz udany czas to odrobina luksusu, dekadencji w atmosferze wyszukanego wina i kuchni fusion, przy dźwiękach francuskich i włoskich klasyków pop. Stworzyliśmy miejsce w którym chcemy się z Wami dzielić, miejsce gdzie przy butelce wina zostawicie troski i kłopoty za progiem Naszej restauracji.

Obsłuży Was starannie dobrany zespół, który przyniósł do Krakowa doświadczenie zdobyte od Antypodów przez Stany Zjednoczone po Europę.

Gotuje dla Was Szef naszej kuchni mistrz Bartosz Piechówka, odrobinę kapryśny, ale naprawdę wyśmienity – co cóż artysta pobudzający zmysły. Aby połechtać Wasze podniebienia pobierał kucharskie mądrości od najlepszych, a także dodał do tego szczyptę swojej wirtuozerii, przez co, nie wstydźmy się tego powiedzieć – przerósł ich. Tworzymy oryginalną kuchnię przy udziale zwartej załogi, bo gdzie On tam i Oni.

Jesteśmy dla siebie stworzeni od Aperitifu, aż po zaspokajanie zmysłów